CrystalsMurata Electronics North America XRCGB31M250F2P00R0
XRCGB31M250F2P00R0
5S-XRCGB31M250F2P00R0
XRCGB31M250F2P00R0
CRYSTAL 31.2500MHZ 6PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | XRCGB |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 31.25MHz |
| Frequency Stability: | ??????20ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30??????C ~ 85??????C |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.028 (0.70mm),,, |