Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp ST3215SB32768E0HPWBB
ST3215SB32768E0HPWBB
5S-ST3215SB32768E0HPWBB
ST3215SB32768E0HPWBB
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ST3215SB
Type:Active
Frequency:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency Stability:32.768kHz
Frequency Tolerance:??????200ppm
Load Capacitance:??????20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):9pF
Operating Mode:70 kOhm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 85??????C
Mounting Type:-
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:2-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.059 W (3.20mm x 1.50mm),0.035 (0.90mm),,
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated