ST3215SB32768C0HPWBB
5S-ST3215SB32768C0HPWBB
ST3215SB32768C0HPWBB
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ST3215SB |
| Type: | Active |
| Frequency: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency Stability: | 32.768kHz |
| Frequency Tolerance: | - |
| Load Capacitance: | ??????20ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7pF |
| Operating Mode: | 70 kOhm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 2-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.059 W (3.20mm x 1.50mm),0.035 (0.90mm),, |