NX8045GB-16.000M-STD-CSJ-1
5S-NX8045GB-16.000M-STD-CSJ-1
NX8045GB-16.000M-STD-CSJ-1
Inc.
Product Description
| Packaging: | 5000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Type: | Active |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 16MHz |
| Frequency Tolerance: | - |
| Load Capacitance: | ??????50ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8pF |
| Operating Mode: | 150 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 150??????C |
| Mounting Type: | AEC-Q200 |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 2-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm),0.079 (2.00mm),, |