NX4025DA-15.360000MHZ-B7
5S-NX4025DA-15.360000MHZ-B7
NX4025DA-15.360000MHZ-B7
Inc.
Product Description
| Packaging: | 3000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Type: | Obsolete |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 15.36MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????10ppm |
| Load Capacitance: | ??????10ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10pF |
| Operating Mode: | 60 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -20??????C ~ 75??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm),0.028 (0.70mm),, |