NX3225SA-32M-EXS00A-02994
5S-NX3225SA-32M-EXS00A-02994
NX3225SA-32M-EXS00A-02994
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Type: | Active |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 32MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????15ppm |
| Load Capacitance: | ??????10ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 16pF |
| Operating Mode: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -30??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.024 (0.60mm),, |