NX3225SA-12.288M-STD-CRS-2
5S-NX3225SA-12.288M-STD-CRS-2
NX3225SA-12.288M-STD-CRS-2
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 12.288MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | ??????15ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8pF |
| Operating Mode: | 120 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | AEC-Q200 |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.024 (0.60mm),, |