NX3225GA-24.576M-STD-CRG-2
5S-NX3225GA-24.576M-STD-CRG-2
NX3225GA-24.576M-STD-CRG-2
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 24.576MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | ??????20ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8pF |
| Operating Mode: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),, |