NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311
5S-NX3225DA-16.000MHZ-EXS00A-03311
Inc.
Product Description
| Packaging: | 7000 |
| Series: | - |
| Type: | Obsolete |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 16MHz |
| Frequency Tolerance: | - |
| Load Capacitance: | ??????10ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7.2pF |