NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
5S-NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
| Frequency Stability: | 32.768kHz |
| Frequency Tolerance: | - |
| Load Capacitance: | ??????20ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 9pF |
| Operating Mode: | 70 kOhm |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.059 W (3.20mm x 1.50mm),0.035 (0.90mm),, |