NX2520SG-19.2M-STD-CTX-1
5S-NX2520SG-19.2M-STD-CTX-1
NX2520SG-19.2M-STD-CTX-1
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Type: | Active |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 19.2MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????12ppm |
| Load Capacitance: | ??????10ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7pF |
| Operating Mode: | 70 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -30??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm),0.039 (1.00mm),, |