NX1255GB-12.288000MHZ
5S-NX1255GB-12.288000MHZ
NX1255GB-12.288000MHZ
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 12.288MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | ??????50ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 12pF |
| Operating Mode: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -10??????C ~ 70??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.465 L x 0.217 W (11.80mm x 5.50mm),0.104 (2.65mm),, |