HC-49/U-S12500000BQQB
5S-HC-49/U-S12500000BQQB
HC-49/U-S12500000BQQB
CRYSTAL 12.500MHZ 10PF T/H
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | HC-49/U-S |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12.5MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 70??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | HC49/US |
| Size / Dimension: | 0.453 L x 0.183 W (11.50mm x 4.65mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138 (3.50mm) |