FQ5032BR-10.000
5S-FQ5032BR-10.000
FQ5032BR-10.000
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | C5BQ |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 10MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |
| Other: | 0.047 (1.20mm),,, |