FQ3225BR-20.000
5S-FQ3225BR-20.000
FQ3225BR-20.000
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | FQ3225B |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Other: | 0.043 (1.10mm),,, |