Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsDiodes Incorporated FL384WFIN1
FL384WFIN1
5S-FL384WFIN1
FL384WFIN1
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:SaRonix-eCera? FL
Type:MHz Crystal
Frequency:38.4MHz
Frequency Stability:??????12ppm
Frequency Tolerance:??????10ppm
Load Capacitance:7pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-30??????C ~ 90??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD
Size / Dimension:No Lead
Height - Seated (Max):0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Other:0.031 (0.78mm),,,