FA-128 24.5760MF10Z-K0
5S-FA-128 24.5760MF10Z-K0
FA-128 24.5760MF10Z-K0
CRYSTAL 24.5760MHZ 10.0PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | FA-128 |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576MHz |
| Frequency Stability: | ??????10ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 75??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.020 (0.50mm),,, |