ECS-98.3-20-7S-TR
5S-ECS-98.3-20-7S-TR
ECS-98.3-20-7S-TR
CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:ECX-3S
Type:MHz Crystal
Frequency:9.8304MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohm
Package / Case:4-SOJ
Size / Dimension:9.40mm pitch
Height - Seated (Max):0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Other:0.146 (3.70mm),,,