ECS-42-12-7SX-TR
5S-ECS-42-12-7SX-TR
ECS-42-12-7SX-TR
CRYSTAL 4.194304MHZ 12PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:ECX-3SX
Type:MHz Crystal
Frequency:4.194304MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):150 Ohm
Package / Case:4-SOJ
Size / Dimension:9.40mm pitch
Height - Seated (Max):0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Other:0.146 (3.70mm),,,