ECS-35-17-7S-TR
5S-ECS-35-17-7S-TR
ECS-35-17-7S-TR
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:ECX-3S
Type:MHz Crystal
Frequency:3.579545MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):250 Ohm
Package / Case:4-SOJ
Size / Dimension:9.40mm pitch
Height - Seated (Max):0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Other:0.146 (3.70mm),,,