ECS-300-20-3X-EN-TR
5S-ECS-300-20-3X-EN-TR
ECS-300-20-3X-EN-TR
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CSM-3X |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC49/US |
| Size / Dimension: | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.091 (2.30mm) |