ECS-250-20-30B-DU
5S-ECS-250-20-30B-DU
ECS-250-20-30B-DU
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:ECX-53B-DU
Type:MHz Crystal
Frequency:25MHz
Frequency Stability:??????100ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD
Size / Dimension:No Lead
Height - Seated (Max):0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Other:0.033 (0.85mm),,,