Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsECS Inc. ECS-147.4-18-7SX-TR
ECS-147.4-18-7SX-TR
5S-ECS-147.4-18-7SX-TR
ECS-147.4-18-7SX-TR
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:ECX-3SX
Type:MHz Crystal
Frequency:14.7456MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Package / Case:4-SOJ
Size / Dimension:9.40mm pitch
Height - Seated (Max):0.492 L x 0.181 W (12.50mm x 4.60mm)
Other:0.146 (3.70mm),,,