CX635A-A5B2C3-40-18.432D13
5S-CX635A-A5B2C3-40-18.432D13
CX635A-A5B2C3-40-18.432D13
CRYSTAL 18.4320MHZ 13PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:CX635A
Type:MHz Crystal
Frequency:18.432MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:13pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20??????C ~ 70??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD
Size / Dimension:No Lead
Height - Seated (Max):0.236 L x 0.138 W (6.00mm x 3.50mm)
Other:0.043 (1.10mm),,,