CrystalsCardinal Components Inc. CX532AZ-A5B2C5-70-25.0D18
CX532AZ-A5B2C5-70-25.0D18
5S-CX532AZ-A5B2C5-70-25.0D18
CX532AZ-A5B2C5-70-25.0D18
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | CX532 |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 70??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) |
| Other: | 0.059 (1.50mm),,, |