Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX5032GB24576H0PESZZ
CX5032GB24576H0PESZZ
5S-CX5032GB24576H0PESZZ
CX5032GB24576H0PESZZ
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:24.576MHz
Frequency Tolerance:??????50ppm
Load Capacitance:??????50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):12pF
Operating Mode:100 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-10??????C ~ 70??????C
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm),0.047 (1.20mm),,