Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX5032GB12000H0HPQZ1
CX5032GB12000H0HPQZ1
5S-CX5032GB12000H0HPQZ1
CX5032GB12000H0HPQZ1
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:CX5032GB
Type:Active
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:12MHz
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:??????20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):12pF
Operating Mode:150 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 85??????C
Mounting Type:-
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:2-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm),0.047 (1.20mm),,