Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsCardinal Components Inc. CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
5S-CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:CX325
Type:MHz Crystal
Frequency:20MHz
Frequency Stability:??????50ppm
Frequency Tolerance:??????20ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20??????C ~ 70??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD
Size / Dimension:No Lead
Height - Seated (Max):0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Other:0.039 (1.00mm),,,