Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX3225GB38400D0HEQZ1
CX3225GB38400D0HEQZ1
5S-CX3225GB38400D0HEQZ1
CX3225GB38400D0HEQZ1
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:CX3225GB
Type:Discontinued at Digi-Key
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:38.4MHz
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:??????20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):8pF
Operating Mode:50 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-10??????C ~ 70??????C
Mounting Type:-
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:4-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),,