Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX3225GB27120P0HPQZ1
CX3225GB27120P0HPQZ1
5S-CX3225GB27120P0HPQZ1
CX3225GB27120P0HPQZ1
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CX3225GB
Type:Discontinued at Digi-Key
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:27.12MHz
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:??????20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):18pF
Operating Mode:50 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 85??????C
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),,