Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX3225GB24576P0HPQCC
CX3225GB24576P0HPQCC
5S-CX3225GB24576P0HPQCC
CX3225GB24576P0HPQCC
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CX3225GB
Type:Active
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:24.576MHz
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:??????20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):18pF
Operating Mode:60 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 85??????C
Mounting Type:-
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:4-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),,