CX3225GB13560P0HPQCC
5S-CX3225GB13560P0HPQCC
CX3225GB13560P0HPQCC
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | CX3225GB |
| Type: | Active |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 13.56MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | ??????20ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 18pF |
| Operating Mode: | 250 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),, |