Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX3225GB12000H0KPSC1
CX3225GB12000H0KPSC1
5S-CX3225GB12000H0KPSC1
CX3225GB12000H0KPSC1
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CX3225GB
Type:Active
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:12MHz
Frequency Tolerance:??????50ppm
Load Capacitance:??????30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):12pF
Operating Mode:150 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 85??????C
Mounting Type:-
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:4-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.035 (0.90mm),,