Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX3225GA13560D0PTVZ1
CX3225GA13560D0PTVZ1
5S-CX3225GA13560D0PTVZ1
CX3225GA13560D0PTVZ1
CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CX3225GA
Type:Discontinued at Digi-Key
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:13.56MHz
Frequency Tolerance:??????150ppm
Load Capacitance:??????50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):8pF
Operating Mode:300 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-40??????C ~ 150??????C
Mounting Type:AEC-Q200
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:2-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm),0.037 (0.95mm),,