Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAVX Corp/Kyocera Corp CX2520DB24576D0GEJZ1
CX2520DB24576D0GEJZ1
5S-CX2520DB24576D0GEJZ1
CX2520DB24576D0GEJZ1
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CX2520DB
Type:Discontinued at Digi-Key
Frequency:MHz Crystal
Frequency Stability:24.576MHz
Frequency Tolerance:??????15ppm
Load Capacitance:??????15ppm
ESR (Equivalent Series Resistance):8pF
Operating Mode:80 Ohm
Operating Temperature:Fundamental
Ratings:-10??????C ~ 70??????C
Mounting Type:AEC-Q200
Package / Case:Surface Mount
Size / Dimension:4-SMD
Height - Seated (Max):No Lead
Other:0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm),0.022 (0.55mm),,