CMR309T9.8304MABJTR
5S-CMR309T9.8304MABJTR
CMR309T9.8304MABJTR
CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CMR309T |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 9.8304MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 60??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Cylindrical Can |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.118 Dia x 0.346 L (3.00mm x 8.80mm) |
| Other: | 0.122 (3.10mm),,, |