CMJ206T32768DZBT
5S-CMJ206T32768DZBT
CMJ206T32768DZBT
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CMJ206T |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 kOhm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Cylindrical Can |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.098 Dia x 0.236 L (2.50mm x 6.00mm) |
| Other: | 0.094 (2.40mm),,, |