CM315E32768DZZT-4PF
5S-CM315E32768DZZT-4PF
CM315E32768DZZT-4PF
CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM315E |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 kOhm |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 3-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.059 W (3.20mm x 1.50mm) |
| Other: | 0.035 (0.90mm),,, |