CM309S25.175MABJT
5S-CM309S25.175MABJT
CM309S25.175MABJT
CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM309S |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25.175MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohm |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 9.40mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.488 L x 0.173 W (12.40mm x 4.40mm) |
| Other: | 0.146 (3.70mm),,, |