CM309E5333000CBQT
5S-CM309E5333000CBQT
CM309E5333000CBQT
CRYSTAL 5.3330MHZ 10PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM309E |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 5.333MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????100ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 60??????C |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 9.60mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.461 L x 0.157 W (11.70mm x 4.00mm) |
| Other: | 0.146 (3.70mm),,, |