CM309E20000000CHLT
5S-CM309E20000000CHLT
CM309E20000000CHLT
CRYSTAL 20.0000MHZ 22PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM309E |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20MHz |
| Frequency Stability: | ??????100ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????100ppm |
| Load Capacitance: | 22pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 9.60mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.461 L x 0.157 W (11.70mm x 4.00mm) |
| Other: | 0.146 (3.70mm),,, |