CM309E16000000ABLT
5S-CM309E16000000ABLT
CM309E16000000ABLT
CRYSTAL 16.0000MHZ 22PF SMD
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 16MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 22pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohm |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 9.60mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.461 L x 0.157 W (11.70mm x 4.00mm) |
| Other: | 0.146 (3.70mm),,, |