Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsCitizen Finedevice Co Ltd CM309E14745600BHKT
CM309E14745600BHKT
5S-CM309E14745600BHKT
CM309E14745600BHKT
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:CM309E
Type:MHz Crystal
Frequency:14.7456MHz
Frequency Stability:??????100ppm
Frequency Tolerance:??????50ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40??????C ~ 85??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ
Size / Dimension:9.60mm pitch
Height - Seated (Max):0.461 L x 0.157 W (11.70mm x 4.00mm)
Other:0.146 (3.70mm),,,