CM309A33.8688MABJT
5S-CM309A33.8688MABJT
CM309A33.8688MABJT
CRYSTAL 33.8688MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM309A |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 33.8688MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | 3rd Overtone |
| Operating Temperature: | -10??????C ~ 60??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SOJ |
| Size / Dimension: | 2.85mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.528 L x 0.200 W (13.40mm x 5.08mm) |
| Other: | 0.181 (4.60mm),,, |