CM250C100000AZFT
5S-CM250C100000AZFT
CM250C100000AZFT
CRYSTAL 100.0000KHZ 12.5PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM250C |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 100kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 kOhm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 5.50mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.311 L x 0.146 W (7.90mm x 3.70mm) |
| Other: | 0.098 (2.50mm),,, |