CM200C32768DZCT
5S-CM200C32768DZCT
CM200C32768DZCT
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CM200C |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 kOhm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ |
| Size / Dimension: | 5.50mm pitch |
| Height - Seated (Max): | 0.311 L x 0.146 W (7.90mm x 3.70mm) |
| Other: | 0.098 (2.50mm),,, |