CFV-20676800AZFB
5S-CFV-20676800AZFB
CFV-20676800AZFB
CRYSTAL 76.8000KHZ 12.5PF T/H
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 76.8kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 kOhm |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.075 Dia (1.90mm) |
| Other: | 0.244 (6.20mm),,, |