AT-12.000MAGK-T
5S-AT-12.000MAGK-T
AT-12.000MAGK-T
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | AT |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC49/US |
| Size / Dimension: | 0.449 L x 0.189 W (11.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.161 (4.10mm) |