AM-48.000MAGE-T
5S-AM-48.000MAGE-T
AM-48.000MAGE-T
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | AM |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48MHz |
| Frequency Stability: | ??????50ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Other: | 0.031 (0.80mm),,, |