Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsAbracon LLC ABM12-30.000MHZ-B2X-T3
ABM12-30.000MHZ-B2X-T3
5S-ABM12-30.000MHZ-B2X-T3
ABM12-30.000MHZ-B2X-T3
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ABM12
Type:MHz Crystal
Frequency:30MHz
Frequency Stability:??????20ppm
Frequency Tolerance:??????20ppm
Load Capacitance:8pF
ESR (Equivalent Series Resistance):200 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20??????C ~ 70??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD
Size / Dimension:No Lead
Height - Seated (Max):0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)
Other:0.018 (0.45mm),,,